-->
Katalog » Wychowanie fizyczne i zdrowotne » Programy i poradniki dla nauczycieli wf » KOREPETYTOR
Księgarnia jest już nieczynna
Działała prawie przez 25 lat jako księgarnia tradycyjna , nieco później także i internetowa. Była jedną z pierwszych księgarni internetowych a na pewno pierwsza o tematyce sportowej czy szerzej kultury fizycznej. I była bardzo kiedyś potrzebna trenerom , instruktorom oraz nauczycielom wychowania fizycznego. Dzisiaj w tej formule niestety już niepotrzebna Wszystkim życzę pomyślności i samych dobrych chwil / a więcej nt zamknięcia poniżej w aktualnościach /.

Chcesz mieć swoją księgarnie internetową - ta księgarnia i domena miks.pl jest na sprzedaż !!
WYBIERZ WYDAWNICTWO

NIKE 2014 - Finaliści

Zwycięzca Nagrody Literackiej Nike 2013:
Ciemno, prawie noc, Joanna Bator, W.A.B. (powieść)

NAGRODA LITERACKA NIKE 2014 - FINALIŚCI

Prezentujemy finałową siódemkę nominowanych do Nagrody NIKE 2014:

1. NIEBKO, Brygida Helbig, W.A.B.
2. OŚCI, Ignacy Karpowicz, Wydawnictwo Literackie
3. ZAJEŹDZIMY KOBYŁĘ HISTORII. WYZNANIA POOBIJANEGO JEŹDŹCA, Karol Modzelewski, Iskry
4. WIELE DEMONÓW, Jerzy Pilch, Wielka Litera
5. NOCNE ZWIERZĘTA, Patrycja Pustkowiak, W.A.B.
6. NADJEŻDŻA, Szymon Słomczyński, Biuro Literackie
7. JEDEN, Marcin Świetlicki, EMG

Werdykt jury zostanie ogłoszony 5 października 2014 roku.
DZIAŁY TEMATYCZNE
Biblioteka r1
Kościółek na Stecówce

P O M A G A M Y !

Byłem niedawno z Ojcem na Stecówce, jeszcze wtedy nie wiedziałem, że to już po raz ostatni jestem z Nim w górach . Tato , który często bywał na Stecówce zawsze zaglądał do tego kościółka. Góry a w zasadzie nasze Beskidy były jego pasją. Ojciec już nie zawita nawet na ruiny, pozostał w sercu i pamięci ale do Kościółka ja mam taką nadzieję, że jeszcze nie raz wstąpię po drodze na Baranią Górę. Trudno, stało się ale warto i trzeba odbudować Kościółek na Stecówce /Górale i tak to zrobią/ a my możemy w tym im pomóc ...

ZAPRASZAMY NA BLOG

Zapoznaj się z blogiem nt książek sportowych i podziel się także swoimi uwagami na temat przeczytanej książki. .

E-BOOKS

By wzbogacić naszą ofertę o nowe pozycje tym razem w formie e-book'ów weszliśmy w partnerski układ z firmą escapemagazine.pl. Proponujemy na początek następujące tytuły:


KRONIKA SPORTU POLSKIEGO
NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA
KONFERENCJE

KOMISJA NAUKI, EDUKACJI I SPORTU SENATU RP

zapoznaj się z materiałami konferencji w Senacie w 2010 roku
Wychowanie fizyczne i sport w szkole

HKF NA CYFROWO

W poszukiwaniu źródeł historii Kultury Fizycznej dotarliśmy do kilku wydawnictw, które zostały opracowane w technice cyfrowej. Można zapoznać się z dziełem Śniadeckiego z 1855 roku pt. "Fizyczne wychowanie dzieci" oraz z innymi dziełami XIX i XX w.

Jak w latach trzydziestych uczono jazdy na nartach - poczytaj w podręczniku K. Pietkiewicza

Nauka jazdy na nartach

Zapraszam do Bibliotek Cyfrowych

ZŁOTE MYŚLI
O NASZEJ KSIĘGARNI

Najstarsza i Pierwsza w internecie Księgarnia Akademicka MARATON specjalizująca się w sprzedaży i upowszechnianiu książek z zakresu szeroko pojętej kultury fizycznej a w szczególności ze sportu , turystyki, wychowania fizycznego ale także z pedagogiki, psychologii, medycyny, hotelarstwa i gastronomii. Zawsze w ofercie księgarni są także książki zaliczane do bestsellerów ale w sensie wydarzenia na rynku księgarskim, jak i literatura należąca do klasyki.

Serdecznie zapraszamy.

Dodaj księgarnię do zakładek!

AKADEMIA TRENERSKA

Akademia Trenerska jest projektem Ministerstwa Sportu i Turystyki koordynowanym przez Instytut Sportu w Warszawie. Projekt jest jednym z kluczowych elementów strategii Ministerstwa dotyczący wspierania środowiska sportowego w przygotowaniach olimpijskich.
Podstawowym zadaniem Akademii jest działalność edukacyjna realizowana poprzez organizację różnych form kształcenia i doskonalenia zawodowego kadr sportowych. Głównym celem jest podnoszenie poziomu wykształcenia trenerów i rozwój umiejętności przełożenia zdobytej wiedzy na praktykę.
Zadaniem Akademii jest też promocja szkoleniowców systematycznie podnoszących swoje kompetencje, a w przyszłości wdrożenie systemu ustawicznego kształcenia dla trenerów.

Zobacz więcej
Akademia Trenerska

Zobacz wywiad z naszym Profesorem W. Starostą.

Zobacz i pobierz materiały i artykuły
z Czytelni

WYJAŚNIENIA

dostępność - te książki które mają dostępność opisaną powyżej 48h oznacza, że książki mogą być w księgarni lub w magazynie ale częściej są sprowadzane od naszych dostawców, stąd określony dłuższy termin realizacji - dołączona gwiazdka "*" oznacza że tytuł zostanie sprawdzony, ponieważ nakład tej pozycji może być już wyczerpany o czym natychmiast po uzyskaniu takiej informacji powiadomimy zainteresowanego.

ANTYKWARIAT
Zapraszamy do naszego antykwariatu. więcej...
zobacz zasady - wykaz książek

AKTUALNIE W SKLEPIE
Gości online: 8
STAN ZAMÓWIENIA

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Katalog
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Plan Pracy Dydaktyczno-Wychowawczej do Autorskiego Programu Nauczania dla klas IV-VI szkoły podstawowej cz.3 – klasa VI
Romanowska Alicja
Przykładowy plan pracy dydaktyczno-wychowawczej z wychowania fizycznego w klasie VI szkoły podstawowej na podstawie Autorskiego programu nauczania „Wychowanie fizyczne bliższe wartościom”.
Wydawnictwo: KOREPETYTOR
37,80 zł
25,00 zł


Chwilowy brak towaru!

Plan Pracy Dydaktyczno-Wychowawczej do Autorskiego Programu Nauczania dla klas IV-VI szkoły podstawowej cz.2 – klasa V
Romanowska Alicja
Nowa podstawa programowa! Przykładowy plan pracy dydaktyczno-wychowawczej z wychowania fizycznego w klasie V szkoły podstawowej na podstawie Autorskiego programu nauczania „Wychowanie fizyczne bliższe wartościom”.
Wydawnictwo: KOREPETYTOR
38,00 zł
30,00 zł


Chwilowy brak towaru!NOWOŚĆ!

BESTSELLER
Plan Pracy Dydaktyczno-Wychowawczej do Autorskiego Programu Nauczania dla klas IV-VI szkoły podstawowej cz.1 - klasa IV
Romanowska Alicja
Przykładowy plan pracy dydaktyczno-wychowawczej z wychowania fizycznego w klasie IV szkoły podstawowej na podstawie Autorskiego programu nauczania „Wychowanie fizyczne bliższe wartościom”.
Wydawnictwo: KOREPETYTOR
31,50 zł
29,00 zł


NOWOŚĆ!

Edukacja aktywnego stylu życia: Program nauczania dla IV etapu (liceum, technikum, zasadnicza szkoła zawodowa)
Marzena Kurzak


Nowa podstawa programowa! Program nauczania pt. Edukacja aktywnego stylu życia do przedmiotu wychowanie fizyczne jest dostosowany do podstawy programowej (Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 grudnia 2008 roku w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół) i przeznaczony do realizacji na IV etapie edukacyjnym dla szkół licealnych, techników i zasadniczych sz
Wydawnictwo: KOREPETYTOR
23,00 zł
21,90 zł


NOWOŚĆ!

Autorski program nauczania \'Wychowanie fizyczne bliższe wartościom
Romanowska Alicja
Prezentowany program wychowania fizycznego adresowany jest do uczniów II etapu edukacyjnego, czyli klas IV-VI szkoły podstawowej. Jest to nowelizacja AUTORSKIEGO PROGRAMU WYCHOWANIA FIZYCZNEGO zatwierdzonego przez MEN w 1999 r. – numer dopuszczenia DKW–4014–68/99. W Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 grudnia 2008 roku w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół (Dziennik Ustaw z 15.01.2009 r. Nr 4 poz. 17) zostały określone nowe podstawy programowe. Wprowadzone zmiany wymuszają dostosowanie obowiązujących programów nauczania do aktualnych treści podstawy programowej. Autorski program nauczania Wychowanie fizyczne bliższe wartościom jest właśnie takim zaktualizowanym dokumentem programowym.
Wydawnictwo: KOREPETYTOR
24,00 zł
21,50 zł


Chwilowy brak towaru!NOWOŚĆ!

Wychowanie fizyczne w gimnazjum Program nauczania
, Kurzak Marzena
Program nauczania wg nowej podstawy programowej do Gimnazjum / Rozporządzenie MEN z dn 23 grudnia 2008 w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół / Osoby korzystające z opracowania znajdą w nim wskazówki i informacje dotyczące realizacji poszczególnych działów ( dyscyplin sportowych ) w postaci planów metodycznych lekcji lub scenariuszy zajęć.
Wydawnictwo: KOREPETYTOR
21,50 zł
Niekonwencjonalne podstawy metodyczne realizacji procesu edukacji fizycznej
Sulisz Seweryn
Jest to poradnik adresowany do nauczycieli i studentów którzy wiedzą czego chcą - tak pisze autor w podtytule książki. Traktuje tę publikację w zasadzie jako wstęp do pracy pedagogicznej studenta i nauczyciela , który zapoznając się z tą publikacją ma nabrać przekonania że to spotkanie z tą książką nie kończy a zaczyna dopiero właściwe przygotowanie metodyczne osoby podejmującej się bardzo odpowiedzialnej roli nauczyciela wychowania fizycznego.
Wydawnictwo: KOREPETYTOR
31,50 zł
Planowanie lekcji wychowania fizycznego
Romanowska Alicja, Sulisz Seweryn
Książka dla nauczycieli wychowania fizycznego zaczynających po studiach pracę w szkole ale także bardzo pomocna dla tych nauczycieli wf którzy zawsze sa kreatywni i z tego podręcznika moga sporo skorzystać.A także dla studentów akademii wf i coraz liczniejszych wydziałów wychowania fizycznego przy różnych uczelniach
Wydawnictwo: KOREPETYTOR
31,00 zł
Odpowiedzialny to zdrowy i sprawny- autorski program WF w gimnazjum.
Paruch Jolanta
Autorski program nauczania wychowania fizycznego w gimnazjum ( nr dopuszczenia DKOS - 4014-38/02
Wydawnictwo: KOREPETYTOR
12,00 zł
Narodowe tańce polskie  Poradnik metodyczny ( + cd )
Wróblewska Alina
Poradnik skierowany jest do wszystkich miłośników tańca, którzy pracują z dziećmi i młodzieżą, ale nie posiadają wykształcenia zawodowego - baletowego i nie są instruktorami tańca. Może pomóc w organizowaniu zajęć w przedszkolu, szkole (świetlicy szkolnej), ośrodkach i domach kultury, na obozach i koloniach, \"Zielonych Szkołach\", zbiórkach zuchow
Wydawnictwo: KOREPETYTOR
21,00 zł
Pływanie  Rozkład materiału dla klas I-III gimnazjum
Harabasz Agnieszka, Snopczyńska Krystyna
Niniejsza praca ma na celu przynajmniej częściowe wypełnienie luki w zakresie materiałów potrzebnych do realizacji nauki pływania w ramach wychowania fizycznego w II i III etapie nauczania, Zasadniczą formą organizacyjną pracy nauczyciela pływania z uczniami jest lekcja, podczas której prowadzący realizuje wytyczone cele i zadania wynikające z prog
Wydawnictwo: KOREPETYTOR
16,00 zł


Chwilowy brak towaru!

Plany dydaktyczno-wychowawcze i konspekty zajęć z wychowania fizycznego dla klas IV-VI szkoły podstawowej
Romanowska Alicja
       Opracowane na podstawie Autorskiego programu wychowania fizycznego dla klas IV-VI przykładowe plany pracy oraz konspekty zajęć i scenariusze lekcji.

Wydawnictwo: KOREPETYTOR
0,00 zł


Chwilowy brak towaru!

Autorski program wychowania fizycznego dla kl IV-VI szkoły podstawowej
Romanowska Alicja
     Program wychowania fizycznego opracowany przez Alicję Romanowską jest propozyją autorską realizacji Podstawy programowej wychowania fizycznego MEN i został pozytywnie zaopiniowany i zatwierdzony decyzją MEN Nr DKW 4014-68/99
Autorka opracowała na podstawie w/w programuWydawnictwo: KOREPETYTOR
12,00 zł


Chwilowy brak towaru!

Rozkład materiałów nauczania z wychowania fizycznego dla klas I-III gimnazjum.
Harabasz Agnieszka, Snopczyńska Krystyna
      Nauczyciele wychowania fizycznego, prowadzący zajęcia w gimnazjum, mają niewiele materiałów metodycznych pomocnych przy realizacji założeń programowych. Uwzględniając zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej programy nauczania, opracowałyśmy niniejszy rozkład materiału dla klas l - III.
  
Wydawnictwo: KOREPETYTOR
21,00 zł
Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna. Konspekty zajęć.
Romanowska Alicja
       Głównym powodem opracowania niniejszych materiałów metodycznych było, zwiększone w obecnych czasach, zainteresowanie problematyką gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej. Jest ona szczególnie powołana do kształtowania prawidłowej postawy ciała u dzieci oraz stanowi niezastąpiony środek korekty postawy
Wydawnictwo: KOREPETYTOR
32,00 zł
Program gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla 1 etapu edukacji klasy I - III.
Czauderna – Miedziejko Jadwiga
     Numer dopuszczenia DKOS - 4014-36/02
Program gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla klas I - III w wymiarze 2 godzin tygodniowo dla każdej klasy, opracowany został do realizacji w szkołach podstawowych dla pierwszego etapu edukacji.
Autorka programu posiada specjalizację z gimnastyki leczniczej, specjaliz
Wydawnictwo: KOREPETYTOR
21,00 zł
Strona: [1] / 1
TWÓJ KOSZYK
Twój koszyk jest pusty
SZUKAJ KSIĄŻKI

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
DZIŚ POLECAMY
30,00 zł
25,00 zł
NASZE PROPOZYCJE
WYPRZEDAŻ

wyprzedaż - codziennie nowe tytuły

wyprzedaż - codziennie nowe tytuły

AWF BIAŁA PODLASKA

Zapraszamy na strony naszej Bialskiej Uczelni:

KLIKNIJ, SPRAWDŹ

Złote Myśli

Zapraszamy do osobistej refleksji nad Sobą!

NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
LIDER

Koniec LIDERA drukowanego !!

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE
KLIKNIJ I ZOBACZ
PACZKOMATY

Paczkomaty InPost

Zapłać przez Dotpay

REKLAMA
23534807
Księgarnia nieczynna.

Służy jeszcze jako baza informacyjna do czasu zakończenia umowy hostingowej.

Książnica Bialska Firma Księgarska - Maraton Internetowa Księgarnia Sportowa

Aktualna Data: 2017-01-18 23:04
Data Ostatniej Aktualizacji: nieaktualizowan
© Maraton Internetowa Księgarnia Sportowa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.